The Weeknd znów zaskakuje i zaprasza do alternatywnego świata „Dawn FM”


2022.01.12

opublikował:

The Weeknd znów zaskakuje i zaprasza do alternatywnego świata „Dawn FM”

Nie wszyscy zdążyli jeszcze dobrze zapoznać się ze znakomicie ocenionym „Dawn FM”, a The Weekend ponownie zaskakuje i przedstawia nową wersję swojego najnowszego albumu. Wydawnictwo nosi tytuł „Dawn FM (Alternate World)” i zawiera dwa nowe remiksy.

Na „Dawn FM (Alternate World)” trafiły niepublikowane wcześniej remiksy zrealizowane z pomocą Swedish House Mafia oraz Agents of Time, czyli „Sacrifice (Remix)” feat. Swedish House Mafia i „Take My Breath Remix” feat. Agents of Time).

Ponadto, oficjalne wideo do singla „Gasoline” wczoraj trafiło również na YouTube. Poniżej znajdziecie mroczny, a chwilami także brutalny klip.

Album „Dawn FM” dostępny jest od 7 stycznia w serwisach cyfrowych. 28 stycznia do sklepów trafi płyta CD w dwóch wydaniach – limitowaną wersję z alternatywną okładką w Polsce można będzie kupić tylko w Empiku. Album jest już dostępny w przedsprzedaży.

Płyta „Dawn FM” to następca przełomowej w karierze „After Hours”. Za produkcję dzieła wraz z The Weeknd odpowiadają Max Martin, Oscar Holter, także mistrz eksperymentalnej elektroniki, Oneohtrix Point Never. Gościnnie na „Dawn FM” pojawili się Tyler, The Creator, Quincy Jones znany ze współpracy z Michaelem Jacksonem, Lil Wayne czy popularny aktor i komik Jim Carrey.

Polecane

Share This