The White Stripes świętują premierę albumu „Greatest Hits”


2020.12.16

opublikował:

The White Stripes świętują premierę albumu „Greatest Hits”

Third Man Records i Columbia Records na platformach cyfrowych udostępniły antologię największych przebojów The White Stripes. Świętując to wydarzenie na kanale YouTube pojawiły się dwa klasyczne występy grupy: „Dead Leaves And The Dirty Ground” i „My Doorbell” – będące pierwotnie częścią sesji Live @ VH1 z września 2005 roku.

Pierwsza oficjalna antologia nagrań kultowego rockowego duetu „The White Stripes Greatest Hits” zawiera 26 wcześniej wydanych piosenek, w tym „Seven Nation Army”, „Fell In Love With A Girl”, „Hotel Yorba”, „Dead Leaves And The Dirty Ground”, „Hello Operator”, „Icky Thump”, „Apple Blossom”. Album “The White Stripes Greatest Hits” jest już dostępny w wersji cyfrowej we wszystkich serwisach streamingowych. Winyl i CD w Europie dostępne będą od 12 lutego 2021 roku.

Wraz z albumem „The White Stripes Greatest Hits” pojawia się szereg premier wideo, w tym nowy animowany teledysk do „Let’s Shake Hands”, pierwszej piosenki (którą zespół nagrał w salonie swojego domu) wydanej jako 7-calowy singiel w 1998. Wyreżyserowany przez M. Wartellę (Cartoon Network’s Mad), klip jest dostępny na kanale YouTube.

Tuzin przełomowych oficjalnych teledysków z albumu, w tym klasyki: “Dead Leaves And The Dirty Ground,” “Icky Thump,” “Fell In Love With A Girl,” “The Hardest Button to Button,” “Hotel Yorba,” “Seven Nation Army,” oraz “We’re Going To Be Friends” zostało zremasterowanych w jakości HD.

Dostępny jest również animowany teledysk do utworu „Apple Blossom”, a także nigdy wcześniej nie publikowane wideo do „Ball and Biscuit” z koncertu grupy w dniu 22 października 2003 w Tokio.

Zajrzyj na kanał The White Stripes YouTube, aby zobaczyć wszystkie premiery.

Polecane


Share This