Therapy Sessions już w tę sobotę


2012.04.11

opublikował:

Therapy Sessions już w tę sobotę

14 kwietnia we wrocławskim Browarze Mieszczańskim zaprezentuje się 16 artystów z: Wielkiej Brytanii [AUDIO, Sublok], Francji [Katharsys], Holandii [Dj Hidden], Polski [Switch Technique] oraz Czech [Hanzall]. Terapia to 10 h muzyki na dwóch scenach – Therapy Stage i Bass stage. Całość dopełni wkład czołowych wrocławskich VJ’ów – wizualizacje, dynamiczne światła, lasery… a wszystko w straszliwej scenerii Therpy!

Therapy Sessions Wrocław

14 kwietnia 2012

start: 21:00

bilety: 60/65 zł

Browar Mieszczański, Ul. Hubska 44-48


Specjalnie na Polską edycję przylecą:AUDIO  [Virus, Tech Freak, Subtitles, Position Chrome / UK]

Jeden z czołowych headlinerów licznych festiwali Therapy Sessions, Let It Roll, a także imprez drum’n’bass na całym świecie . Audio zdobywa doświadczenie muzyczne od  wczesnych latach 90’. Dzięki niespotykanym miksom szybko zapanował nad londyńskim podziemiem drum’n’bass. Przez lata stworzył niepowtarzalny styl, który nie sposób opisać- tego trzeba doświadczyć. W 2008 roku wydał swój pierwszy album w wytworni Tech Freak. Rok 2010 był przełomem w jego karierze, wydał drugi album dla wytworni Virus Recordings, zarządzanej przez legendy muzyki drum’n’ bass:  Ed Rush & Optical. Audio na rok 2012 zapowiada kolejny album, z którego pierwsze dźwięki zaprezentuje na Wrocławskim TS.


KATHARSYS  [ForbiddenSocietyRec, Barcode, Habit, Guerilla, Freak / FR]

Katharsys to francuski duet, który rozpoczął zmagania na rynku muzycznym w 2001 roku. Przez pierwsze lata członkowie zespołu szlifowali swoje techniki produkcji w domowym zaciszu, po 7 latach spędzonych w studiu gotowi byli zagrać jako Katharsys. W 2008 roku wydali swoje utwory w wytworni Breed12Inches założonej przez legendę d’n’b- Spor’a. Inspiracją dla ich mrocznych beatów byli artyści tacy jak: Tech Itch, Dylan, Kemal i wielu innych. Duet skupia się na tworzeniu intensywnej, oczyszczającej muzyki, która pozwoli publiczności poczuć niezwykle silne emocje.

SWITCH TECHNIQUE   [Union / Genosha175 / Future Sickness / PRSPCT / Pniewy PL]

Młody, polski producent, który swoim talentem podbija międzynarodową scenę współczesnych połamanych dźwięków. Chluba polskiej produkcji d`n`b. Jego podróż po płaszczyznach drum`n`bass prowadziła przez fascynujące produkcje światowych ikon gatunku-  Bad Company, Cause 4 Concern, Konflict, Kemal, Technical Itch, Dom & Roland, DJ Hidden, które pobrzmiewają echem w jego własnych produkcjach.

Pierwszy album, jeszcze na długo przed premierą, w trakcie przedsprzedaży, osiągnął numer 1 na liście najlepiej sprzedających się wydawnictw w holenderskiej sieci dystrybucyjnej Triple Vision.

Polecane

Share This