Thirty Seconds To Mars zapowiadają wyjątkowy projekt


2017.11.12

opublikował:

Thirty Seconds To Mars zapowiadają wyjątkowy projekt

foto: mat. pras.

Thirty Seconds To Mars prezentują klip pełen symboli do swojego najnowszego singla „Walk On Water”. Premierowy teledysk to przedsmak nadchodzącego filmu dokumentalnego „A Day in the Life of America”, który został zrealizowany podczas tegorocznych obchodów amerykańskiego Dnia Niepodległości we wszystkich 50 stanach przez 92 ekipy filmowe.

Materiał został poszerzony o sceny z ponad 10 tysięcy amatorskich filmików, wiadomości telewizyjnych, wycinków z gazet i publikacji w mediach społecznościowych. Całość ma składać się na prawdziwie wiekopomny zapis jednego dnia z życia USA.

Filmowa produkcja w reżyserii Jareda Leto, lidera zespołu Thirty Seconds To Mars zachęca do podjęcia polemiki na temat kierunku w jakim zmierzają Stany i odpowiedzenia sobie na pytanie #WhatAmericaMeansToMe.

Wkrótce poznamy datę premiery zarówno filmu jak i nowego, piątego w karierze, krążka zespołu. Nadchodzącym wydawnictwom będzie towarzyszyć trasa koncertowa, która nie ominie Polski. Zespół Thirty Seconds To Mars wystąpi 18 kwietnia 2018 roku w Atlas Arena w Łodzi.

Polecane

Share This