„Three Cities” – nowy utwór i klip Radzimira Dębskiego


2016.01.24

opublikował:

„Three Cities” – nowy utwór i klip Radzimira Dębskiego

W sieci jest już utwór „3 Cities” wraz z towarzyszącym mu klipem. Nagranie jest owocem współpracy Radzimira „Jimka” Dębskiego z właścicielem marki Wyborowa. (Jest szansa, że znowu przesadziłem i) trochę dużo się dzieje jak na trzy minutki, więc w sumie fajnie jak przesłuchacie więcej niż raz – skomentował na fanpage`u Jimek.

Sam utwór nawiązuje do trzech miast – Paryża, Warszawy i Nowego Jorku. Jestem muzykiem. I chce dotrzeć do ludzi, najlepiej na całym świecie. Dlatego kręcą mnie takie projekty. Moja muzyka powstaje najczęściej nocą. Nocą jest kompletnie inaczej. Widzę rzeczy, których w ciągu dnia nie zauważam. Czerpię z ulic, świateł, imprez, czasami ciszy. Kolory są mocniejsze, bardziej nasycone, dźwięki są czystsze. Połączyliśmy siły, bo Wyborowa to marka, której nie muszę nikomu przedstawiać. Dlatego napisałem „3 Cities”, czyli 3 miasta: Paryż, Warszawa, Nowy Jork. Te trzy światy kompletnie różne są razem, połączone wspólnym muzycznym tematem – wyjaśniał kilka dni temu Radzimir.

JIMEK – 3 CITIES

już jest! Oczywiście nie mogłem zrobić normalnego no i są trzy w jednym… 🙂 jutro będzie legalnie i za darmo do ściągnięcia na www.sluchajmiasta.pl /Wyborowa x JIMEK #sluchajmiasta

Posted by Radzimir Dębski on 21 stycznia 2016

Polecane

Share This