Tides From Nebula zagrają w Warszawie


2012.09.09

opublikował:

Tides From Nebula zagrają w Warszawie

„Hollow Lights” to nowy utwór, który Tides From Nebula udostępniają po półtorarocznej przerwie jaka trwała od wydania albumu „Eartshine”. Kompozycję tę będzie można usłyszeć na żywo nadchodzącej trasie koncertowej.

21. września w Teatrze Studio (Pałac Kultury i Nauki) w ramach festiwalu „Emocje i Taniec” odbędzie się koncert Tides From Nebula.

Oprócz karnetów na cały festiwal, organizatorzy przygotowali pulę 80 biletów w cenie 40 pln, które uprawniają do wejścia jedynie na koncert Tides From Nebula. Posiadacze takich biletów otrzymają dodatkowo niespodziankę od zespołu – kopię limitowanego cd zawierającego zupełnie nowy utwór – „Hollow Lights”. Będzie to jedyna okazja do zdobycia tego utworu w formie fizycznej. Bilety można dostać w kasie Teatru Studio, a wkrótce także w sieci Eventim.

O nowym utworze opowiada Maciej Karbowski z TFN: Przez ostatnie tygodnie nie dawaliśmy zbyt wielu oznak życia. Ta przerwa była wynikiem pracy nad czymś co chcemy Wam przedstawić. „Hollow Lights” to pierwszy utwór od wydania płyty „Earthshine”, którym postanowiliśmy się podzielić ze słuchaczami. Atmosfera podczas pracy nad nim była rewelacyjna, a chyba to się najbardziej liczy przy pisaniu muzyki – szczerość i radość tworzenia. Nie wiem jaki dokładnie będzie następny album, ale życzyłbym sobie, żebyśmy bawili się tak samo dobrze, jak przy tworzeniu „Hollow Lights”.

Polecane

Share This