Tiktokerka od „Stegny” domagała się od Friza pieniędzy, ale zmieniła zdanie i twierdzi, że się pomyliła


2022.08.05

opublikował:

Tiktokerka od „Stegny” domagała się od Friza pieniędzy, ale zmieniła zdanie i twierdzi, że się pomyliła

fot. kadr z wideo

„Stegna” to jeden z najpopularniejszych tegorocznych virali. Tiktokerka Sarusia55 rozbiła bank swoimi pozdrowieniami z plaży w Stegnie, a potem poprawiła piosenką, w której rozpływa się nad nadmorską miejscowością. Friz i Tribbs zainspirowali się twórczością pani Iwony Gosi Dziedzic, więc ta upomniała się o prawa autorskie.

Chciałabym mieć korzyści z tej piosenki, jeśli można. Na konto w Paypal, które mam, będę bardzo wdzięczna. Zapraszam panów Friz i Tribbs o to, żeby uznali moje prawa autorskie, bardzo proszę, ponieważ są to moje prawa autorskie – powiedziała Sarusia55. Tribbs, który nagrał remiks „Stegny” zapowiedział, że przekażę pani Dziedzic 50 procent zysków wygenerowanych przez jego wersję, zadeklarował również, że pomoże jej zarejestrować nagranie w ZAiKS-ie. Friz, który wykorzystał fragment twórczości tiktokerki poprosił publicznie o kontakt do niej, ale zanim się go doczekał, twórczyni przyznała, że wymieniła jego ksywkę… przez przypadek.

Bardzo przepraszam pana Friza, po prostu się pomyliłam, to jest nieszczęśliwa pomyłka. Pan Friz nic złego nie zrobił, przepraszam bardzo – powiedziała pani Iwona, na co Friz odpowiedział wpisem, w którym czytamy: – Pani Gosiu, pani to super babka, nic się nie stało, jak mogę się z panią skontaktować? Chcę pomóc.

Jak zakończy się ta sprawa, przekonamy się zapewne w najbliższych dniach. Póki co Friz i Przemek Pro opublikowali klip do kawałka „Vanilla (Stegna)”. Pewnym zaskoczeniem dla Was może być udział w teledysku Borixona. Wideo znajdziecie poniżej.

Polecane

Share This