Timbaland chce nagrać cały album z Jayem-Z


2012.04.12

opublikował:

Timbaland chce nagrać cały album z Jayem-Z

Timbaland udzielił niedawno obszernego wywiadu na antenie stacji Power 105. W rozmowie producent zdradził, że nowy, pierwszy od siedmiu lat album Missy Elliott, jego wieloletniej współpracowniczki, jest już praktycznie gotowy i powinien ukazać się latem. Zdaniem Timbalanda Missy nie powinna mieć żadnych problemów z tym, by odnaleźć się na muzycznej scenie.

Producent ujawnił też, że na jego nowym krążku „Shock Value 3” gościnnie wystąpią Lil Wayne i Rick Ross. Wydawnictwo, zapowiadane od dłuższego czasu, nie ukazało się dotychczas z powodu niezadowolenia wytwórni. – Nawet nie macie pojęcia, ile muszę zrobić, jaką walkę muszę stoczyć, byście otrzymali ten materiał – żalił się Timbo w wywiadzie.

Timbaland zdradził także, że jego marzeniem jest wspólny album z Jayem-Z.

– To wspaniały, sympatyczny facet. Moim marzeniem jest zrobić z tym gościem całą płytę. To mój cel. Modlę się o to każdego dnia – ujawnił. – Nawet jeśli nic z tego nie wyjdzie, i tak będzie zabawnie. Myślę, że byłoby to dla mnie jako producenta niezwykłe doświadczenie. Od kiedy Jay ma dziecko, tak naprawdę ze sobą nie rozmawialiśmy. Wysyłałem prezenty dla jego córki. Gdy jesteś w małżeństwie, życie wygląda zupełnie inaczej. […] Przebyliśmy długą drogę. A ten facet jest ikoną.

Polecane

Share This