To już oficjalne – Timberlake wyda we wrześniu

Poznaliśmy okładkę "The 20/20 Experience - 2 of 2".


2013.07.17

opublikował:

To już oficjalne – Timberlake wyda we wrześniu

Druga część płyty „The 20/20 Experience” ukaże się 30 września. Justin Timberlake zaprezentował przed kilkoma dniami singiel „Take Back The Night”, który promuje wydawnictwo. Singiel jest już dostępny we wszystkich legalnych serwisach muzycznych m.in. w iTunes, Spotify. „Take Back The Night” skomponowali (jak większość utworów na płycie) Timberlake, Timbaland, Jerome „J-Roc” Harmon oraz James Fauntleroy.

Na płycie znajdzie się 11 nowych utworów oraz specjalna niespodzianka przygotowana przez artystę. Nagrałem ogromną ilość materiału. Rok temu zdecydowałem, jakie 20 piosenek znajdzie się ostatecznie na płycie, ale podczas miksowania stwierdziłem, że jest jeszcze tyle innych, które uwielbiam. Nie mogłem się powstrzymać… Musiałem dorzucić coś ekstra do drugiej części – mówi Justin.

W tym samym czasie do sklepów trafi także „The 20/20 Experience – The Complete Experience”. Krążek zawierać będzie 21 utworów, w tym również te z pierwszej części płyty.

„The 20/20 Experience” jest najlepiej sprzedającą się płytą w tym roku w Stanach Zjednoczonych, gdzie osiągnęła status podwójnej platyny z ponad dwoma milionami sprzedanych egzemplarzy. W Polsce album pokrył się złotem. Potwierdza to absolutnej dominację Timberlake`a na rynku muzycznym w minionym półroczu.

Ostatni teledysk do singla „Tunnel Vision”, w którym oprócz Justina pojawiają się tańczące, roznegliżowane tancerki, wzbudził sporo kontrowersji. Wideo na oficjalnym kanale Youtube obejrzało już ponad cztery mln widzów.

Justin będzie jedną z głównych gwiazd występujących podczas tegorocznego iTunes Music Festival, który odbywa się we wrześniu w Londynie. Natomiast 31 października rozpoczyna się jego pierwsza od sześciu lat solowa trasa koncertowa  – The 20/20 Experience World Tour.

Okładka „The 20/20 Experience – 2 of 2”:

Okładka „The 20/20 Experience – The Complete Experience”

Polecane

Share This