To miało być wielkie wydarzenie w Vegas, ale Adele w ostatniej chwili musiała odwołać koncerty


2022.01.21

opublikował:

To miało być wielkie wydarzenie w Vegas, ale Adele w ostatniej chwili musiała odwołać koncerty

fot. Simon Emmett

Jeszcze kilka dni temu pisaliśmy, że Adele zainkasuje za 24 koncerty w Las Vegas ok. 12 mln funtów. Poza 24 występami w Ceasars Palace Colosseum artystka nie planuje koncertować z albumem „30”, więc wygląda na to, że to jedyna okazja, by usłyszeć nowe piosenki na żywo. Pierwszy z serii weekendowych koncertów miał się odbyć dziś, ale artysta niemal w ostatniej chwili poinformowała, że musi go odwołać, podobnie jak wszystkie zaplanowane do połowy kwietnia w tym miejscu koncerty.

Co się stało? Na drodze stanął COVID-19 i związane z nim komplikacje.

Ogromnie mi przykro, ale moje show nie jest jeszcze gotowe – wyznała załamana gwiazda. – Próbowaliśmy wszystkiego, co byliśmy w stanie zrobić, aby dokończyć na czas, aby występ mógł być dla was wystarczająco dobry, ale opóźnienia w dostawach i COVID-19 nas wyniszczyły. Połowa mojej ekipy nie może pracować ze względu na koronawirusa.

Przepraszam, że informuję was na ostatnią chwilę, ale od 30 godzin jestem na nogach, bo starałam się jakoś to ogarnąć. Potwornie mi wstyd, przepraszam wszystkich, którzy podróżowali na te koncerty – dodała.

Na razie nie znamy nowych dat 24 występów Brytyjki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Adele (@adele)

Polecane

Share This