„Toksyn mam więcej niż seksafer ma Watykan” – Otsochodzi, Fisz i Pezet gośćmi Magiery


2021.05.27

opublikował:

„Toksyn mam więcej niż seksafer ma Watykan” – Otsochodzi, Fisz i Pezet gośćmi Magiery

fot. mat. pras.

W sieci pojawił się nowy singiel zapowiadający szykowany na ten rok album producencki Magiery. „Na już” to owoc współpracy wrocławskiego producenta z Otsochodzi, Fiszem i Pezetem.

„Czwarta odsłona „FEAT.” to powrót do korzeni i brzmienia hip-hopu na jakim się wychowałem. Cieszę się, że udało mi się zaprosić do wspólnego kawałka Fisza, Pezeta i Otsochodzi – artystów, którzy w stylistyce oldschoolowej poruszają się pewnie i wiarygodnie. Co ciekawe, na jednym tracku nie wybrzmieli razem nigdy wcześniej, ale… od czego są płyty producenckie?

„Na już” będzie więc w oldschoolowym, melancholijnym klimacie, który nastraja i oddaje vibe lat 90.. Dla mnie ten kawałek to synonim spokojnego powrotu do domu, po bardzo dłuuuugiej trasie. Odpalamy rapowy wehikuł czasu – komentuje Magiera.

Przypominamy, że na stronie artysty dostępna jest limitowana edycja płyty wzbogacona o dodatkowe utwory oraz specjalną dodatkową, muzyczną niespodziankę. Zostały już ostatnie sztuki, także nie zwlekajcie z zamówieniem.

Na stronie wystartował limitowany drop ubrań dedykowanych płycie „FEAT.” – koszulka i bluza dostępna jest w przedsprzedaży, a preorder trwa tylko 71 godzin!

Sprawdź także: Wrocławska policja komentuje śmierć Prestona

Polecane

Share This