Tom Jones przyjedzie do Polski


2013.12.18

opublikował:

Tom Jones przyjedzie do Polski

Tom Jones, znany w rodzinnej Walii jako „Jones the Voice”, jest jedną z trwalszych osobistości w branży muzyki rozrywki. Wyjątkowa moc jego wokalu, zdolności i charyzmatyczna osobowość czynią go jednym z najbardziej szanowanych, podziwianych i kochanych wykonawców muzyki popularnej.


Tom Jones utrzymuje swoją popularność przez ponad cztery dekady, a krytycy na całym świecie są zgodni w pełnych podziwu recenzjach zarówno jego nagrań jak i występów na żywo.  Artysta ma zasadniczy udział w szerokim zakresie muzyki, choć jest najbardziej znany z hitów  „Kiss”, „Delilah” i „If I Only Knew” pokazuje także prawdziwą soulową duszę; był zaangażowany w „Red White & Blue”s Martina Scorsese, a w 2004 roku wydał album hitów zespołu z Jools Holland w Wielkiej Brytanii.

Wydana w 2012 roku płyta „The Praise & Blame” jest powrotem do korzeni, album został nagrany w całości w studiu Petera Gabriela w Bath w Anglii. Płyta uchodzi za sensacyjne dzieło. Pod względem muzycznym można się tylko zachwycić – porywające bluesy, dynamiczne i ogniste brzmienia to repertuar dobrany idealnie.

Po sukcesie „Praise & Blame” w 2012 Tom Jones wydał kolejny krążek „Spirit In The Room”. Podobnie jak jego poprzednik, album zachwyca; głównie swoją prostotą, elegancją, surowością i uduchowieniem. Na albumie towarzyszą m.in. Richard Thompson, Leonard Cohen, Paul Simon i Paul McCartney.

W 2006 roku Tom otrzymał tytuł szlachecki, a w 2012 wystąpił na koncercie jubileuszowym Queens Diamond Jubilee na Buckingham Palace.

Tom Jones Live

28 czerwca 2014

Warszawa, Sala Kongresowa

Ceny biletów:

385 PLN – 297 PLN parter

253 PLN – amfiteatr

220 PLN – balkon/kanapki

198 PLN – dostawki

198 PLN – niepełnosprawni

Polecane

Share This