Tom Odell przyjedzie w marcu


2013.12.17

opublikował:

Tom Odell przyjedzie w marcu

Potwierdzona została nowa data koncertu Toma Odella w Polsce. Muzyk przyjedzie do Warszawy 3 marca 2014 i wystąpi w klubie Palladium, zamiast we wcześniej przewidywanym Basenie. Bilety na pierwszą, listopadową datę koncertu zachowują ważność. Jednocześnie do sprzedaży trafiła nowa pula wejściówek na koncert muzyka. W przedsprzedaży bilety kosztują 79 zł, w dniu koncertu będą o 10 zł droższe.

Tom Odell pochodzi z Chichcester w Wielkiej Brytanii i debiutował w ubiegłym roku EP-ką „Songs from Another Love”, która została przyjęta przez krytyków i słuchaczy z ogromnym entuzjazmem i zwróciła na niego uwagę dziennikarzy na całym świecie. W lutym 2013 roku Odell został wyróżniony BRITs’ Critics’ Choice Award – nagrodą, którą we wcześniejszych latach wygrały m.in. Adele czy Florence & The Machine.

W czerwcu, nakładem Columbia Records, ukazała się debiutancka płyta artysty – „Long Way Down”, a krótko przed jej premierą Odell wystąpił jako support grupy The Rolling Stones, na ich koncercie w Hyde Parku w Londynie. Od momentu wydania albumu kariera muzyka rozwija się błyskawicznie.

Polecane

Share This