Tomasz Organek atakuje Pawła Kukiza ze sceny


2021.08.15

opublikował:

Tomasz Organek atakuje Pawła Kukiza ze sceny

fot. Karol Makurat / @tarakum_photography

Od kilku dni Paweł Kukiz znajduje się pod ostrzałem artystów, zarówno byłych kolegów ze sceny, jak i tych, z którymi nie miało okazji nigdy przeciąć się zawodowo. Wszystko przez jego głos popierający forsowane przez Prawo i Sprawiedliwość zmiany w przepisach dotyczących funkcjonowania mediów w Polsce. Kukiza atakowali już m.in. Janusz Panasewicz i Jan Borysewicz z Lady Pank, Kuba Wojewódzki czy Krzysztof Zalewski. Teraz do jego decyzji odniósł się także Tomasz Organek.

Artysta, który wcześniej ironizował, nawiązując do tekstu piosenki „Bo tutaj jest jak jest” na profilu Jana Borysewicza, tym razem odniósł się do postawy byłego wokalisty Piersi podczas swojego koncertu. Występując na Olsztyn Green Festivalu, w trakcie utworu „Niemiłość”, w którym padają słowa „są gesty i słowa, nieważna rozmowa, wszystko można kupić i mieć”, artysta dodał: – Nawet Kukiza.

Pod koniec lipca zespół Ørganek wydał album „Ocali nas miłość”, który powstał z okazji 77. rocznicy Powstania Warszawskiego. Na październik grupa szykuje także kolejną „regularną” płytę zatytułowaną „Na razie stoję, na razie patrzę”.

Polecane

Share This