Tomb opublikował nowy numer i zapowiedział płytę


2018.12.13

opublikował:

Tomb opublikował nowy numer i zapowiedział płytę

foto: facebook.com

Tomb znów zniknął na kilka miesięcy, ale właśnie zaliczył niespodziany (nie pierwszy już) powrót. Na kanale Panteon Records pojawił się jego nowy numer „Agrypnia”. Raper zapowiada nim album „Najlepszy raper w Polsce”, którego premierę Tomb zaplanował na 31 grudnia.

Raper będzie publikował nowe numery codziennie. W trackliście znajduje się 21 tracków, których tytuły sporządzono w taki sposób, aby pierwsze litery ułożyły się w tytuł płyty. Poniżej znajdziecie tracklistę. Z opisu nowego kawałka na YouTube dowiadujemy się, że przez ostatnie pół roku artysta nagrał 50 utworów.

Album ten to podsumowanie całej drogi życiowej, rozliczanie z gorzką przeszłością, hołd dla wszelkich uśmiechów losu oraz list do oponentów. Klimat i stylówę kawałków najlepiej określi słowo „wszechstronność”, ponieważ każdy track jest wycieczką w zupełnie inną stronę, aczkolwiek liryka oraz przedstawiane poglądy spajają je wszystkie w całość. Dodatkowo jest to w pewnym sensie debiut Teoembe, gdyż pierwszy raz sam osobiście odpowiada za produkcję wokali, realizację oraz mix/master – czytamy w informacji dołączonej do singla.

Tracklista:

1. N areszcie ja!
2. A grypnia
3. J uż
4. L ewituję
5. E cho
6. P an bóg
7. S tre$
8. Z er0 1eden
9. Y oung boy
10. R ad
11. A labaster
12. P rzEznaczEniE
13. E lementarz
14. R .I.P.
15. W szystko albo nic
16. P iach
17. O statni dzwonek
18. L obotomia
19. S tąd
20. C el
21. E pilog

Tagi


Polecane

Share This