Tomb: „Podobno Zbuku lajki sobie kupił”


2013.10.24

opublikował:

Tomb: „Podobno Zbuku lajki sobie kupił”

Przesłuchałem w życiu z 40s jego twórczości, bo więcej nie dałem rady, więc nie wiem i nie będę rozkminiał, czy sam by zdobył w chwilę tyle, co VNM przez lata czy tyle co Sitek, który wiadomo jak mocno zamieszał – napisał na swoim fanpage`u Tomb.

Fanpage Zbuka (na zdjęciu) lubi aktualnie nieco ponad 114 tysięcy osób. Strona istnieje od października 2010 roku. Wspomniany VNM ma o 20 tysięcy fanów więcej, ale jego fanpage jest o rok młodszy. Oczywiście VNM może pochwalić się znacznie dłuższą obecnością na scenie i bogatszą dyskografią, ale w mediach społecznościowych nie musi to mieć przełożenia na ilość fanów. Sitek, którego przykład również podaje Tomb, w ciągu blisko dwóch lat (profil istnieje od stycznia 2012 roku) funkcjonowania swojego profilu zgromadził 117 tysięcy fanów.

{reklama-hh}

Jak ktoś kupuje lajki, to powinien mieć zakaz nagrywania bragga 4 eva, bo ani w siebie nie wierzy, ani mu nie jest dobrze z samym sobą, a jak nie kupił to dziwne, bo jednak siedzi człowiek trochę w tym rapie i VNM-a każdy zna i zazwyczaj się mniej lub bardziej jara, nad Sitkiem też dyskusje szerokie się rozpościerały wszędzie, a Zbuka nikt nie zna albo nikt się nie jara – ciągnie Tomb.

Co na to Zbuku? Niedługo się dowiem, że sam kupuję swoje płyty, a na moje koncerty przychodzą wykupieni statyści… Ja wiem, że w tym kraju sukces innych boli najbardziej, ale trochę pokory – napisał na swoim fanpage`u raper. Wpis polubiły 1863 osoby.

Polecane

Share This