Tomb wyjaśnia, dlaczego nie wysłał płyt i dlaczego usunął diss na Filipka


2019.06.23

opublikował:

Tomb wyjaśnia, dlaczego nie wysłał płyt i dlaczego usunął diss na Filipka

fot. kadr z wideo

Mimo iż Tomb przegrał wczoraj walkę z Filipkiem, gala Fame MMA ma szansę być punktem zwrotnym w jego muzycznej karierze. O ile oczywiście jeszcze takową planuje, ponieważ wiosną artysta deklarował, że kończy projekt „Róże”, a potem definitywnie daje sobie spokój.

W przeprowadzonej tuż po walce rozmowie z Mateuszem Kaniowskim z MMA.pl Tomb komplementował Filipka, mówił też o tym, że wkręcił się w sport i ma nadzieję, że będzie miał jeszcze szansę pojawić się w oktagonie.

Filip mi zaimponował. Powiedziałem mu, że jeśli walka przebiegnie w fajny sposób, to oddam mu szacunek i właśnie tak się stało – skomentował.

Raper przyznał, iż miał świadomość, że jeśli nie zakończy pojedynku przed czasem, to wcale nie będzie pewny zwycięstwa.

Po pierwsze nie mam szczęścia do werdyktów, a po drugie on ma dłuższe sportowe doświadczenie, potrafi punktować, bardziej zwraca na to uwagę. Ja przygotowywałem się po prostu do wygrania walki przed czasem, a nie do punktowania i myślenia o niej w sportowym aspekcie. Wiedziałem, że jeśli nie zakończę przed czasem, to raczej przegram – podsumował.

Na początku roku Tomb opublikował kawałek, w którym dissował Filipka. Utwór zniknął z sieci niemal natychmiast po publikacji. Dlaczego?

Po pierwsze wiedziałem, że mi go zminusują, a to wpływa na zasięg kanału. Wrzuciłem go, zobaczyłem, że rzeczywiście po 30 sekundach łapki w dół nap****ają jak szalone, więc pomyślałem: „OK, już pewnie ktoś ściągnął, usuwam” – wspominał.

Raper wyjaśnił też, dlaczego do dziś nie wysłał obiecanych płyt „WT3”.

Zrezygnowałem z rapu w pewnym momencie. To nie wiąże się z tym, że nie mogłem wysłać tych płyt, tylko miałem wy***ane na wszystko – odmawiałem koncertów, odmawiałem featów, nie wysyłałem płyt, nie nagrywałem swojej muzyki. To nie jest jedyna czynność, którą zaprzestałem robić. To moje obrażenie się na tę rap scenę. Ale teraz te płyty wyślę, żeby było z głowy. Niektórzy już je dostają. Nie mogłem wysłać od razu wszystkim, bo miałem przygotowania do walki, ale teraz to zrobię – zadeklarował Tomb.

Polecane

Share This