Tommy Four Seven w radiowej Czwórce


2012.10.27

opublikował:

Tommy Four Seven w radiowej Czwórce

Tym razem sobotnią „Klubotekę”, prezentującą koncerty z tegorocznego festiwalu Audioriver, zdominuje brzmienie techno. 27 października o godz. 21.00 DJ Bert wyemituje set brytyjskiego producenta ukrywającego się pod pseudonimem Tommy Four Seven.

Tommy Four Seven prezentuje bezkompromisowe techno rodem z wytwórni Chrisa Liebinga, CLR (Create-Learn-Realize). Charakterystyczną cechą jego muzyki jest fakt, że w jej tworzeniu nie używa on żadnych syntezatorów.

Artysta zaczynał na londyńskiej scenie techno bardzo wcześnie, w wieku siedemnastu lat. Umiejętności, jakie wówczas prezentował, okazały się jednak wystarczające, aby zostać rezydentem w popularnym klubie Fire. Stamtąd trafił do słynnych londyńskich klubów – Fabric, Turnmills i The End.

Po ukończeniu studiów inżynierii dźwięku, Tommy przeniósł się do Berlina. Tam podpisał kontrakt z wytwórnią Chrisa Liebinga – CLR, gdzie w 2011 roku wydał debiutancki album pod tytułem „Primate”. Brytyjski producent ma też na koncie kilkanaście singli i EP-ek, wydanych m.in. przez Brique Rouge, Electric Deluxe, czy Bauhaus.

W kolejnych audycjach Czwórka – Radio z Wizją nada sety takich artystów, jak: Gabriel Ananda, Cutline, Byetone, Deadbeat, Carl oraz Etheric Double.

Trzydniowy festiwal Audioriver to najważniejsza impreza elektroniczna w Polsce. Czwórka – Radio z Wizją stale jej patronuje. W tym roku ekipa Czwórki nagrała większość koncertów i setów didżejskich grających w Płocku artystów. Można ich słuchać w soboty o godz. 21.00 w specjalnych wydaniach audycji DJ Berta „Kluboteka”.

Polecane

Share This