Tori Amos na listopad

Świąteczny album Tori Amos, "Midwater Graces" ukaże się 9 listopada


2009.10.22

opublikował:

Tori Amos na listopad

Następca świetnie przyjętego albumu „Abnormally Attracted to Sin”, „Midwinter Graces” zawiera nowe interpretacje klasycznych kolęd i piosenek świątecznych w wykonaniu Tori oraz kilka nowych piosenek Artystki w tym klimacie.

„Midwinter Graces” to album, który powstawał przez ostatnie 40 lat. Dorastająca w okolicach Baltimore pod czujnym okiem taty pastora kościoła metodystycznego, Tori śpiewała kolędy podczas niedzielnych nabożeństw i uroczystości bożonarodzeniowych w kościele ojca. To były piosenki, które ukształtowały muzyczny gust młodziutkiej Tori, a teraz, po ponad 40. latach pojawiła się szansa na zmierzenie się z takimi klasykami jak „What Child, Nowell” czy „Star of Wonder”. Tori doda też odrobinę słonogorzkiej rozkoszy do atmosfery świąt dzięki piosenkom „Pink and Glitter” i „Our New Year”.

W nagraniu „Midwater Graces” Amos towarzyszyli długoletni współpracownicy Matt Chamberlain na perkusji, Jon Evans na basie oraz Mac Aladdin na gitarze. W powstaniu płyty wspierali ja również Big Band oraz orkiestra z doskonałymi aranżacjami Johna Philipa Shanale`a.

Tagi


Polecane