Tori Amos z orkiestrą symfoniczną w Polsce!


2012.10.13

opublikował:

Tori Amos z orkiestrą symfoniczną w Polsce!

Fenomenalna, posiadająca na swoim koncie platynowe płyty artystka przygotowała kolejną przełomową dla publiczności atrakcję – koncert z orkiestrą symfoniczną. Jej czysty i charyzmatyczny głos w połączeniu z jedynym w swoim rodzaju pełnym brzmieniem jaki może dać tylko orkiestra symfoniczna, przyjedzie do Polski podzielić się z fanami swoimi nowymi muzycznymi pomysłami i aranżacjami.

Z ponad 12 milionami sprzedanych płyt i wieloma nominacjami do nagrody Grammy, Tori Amos jest jedną z najbardziej wpływowych i odnoszących największe sukcesy artystek naszych czasów. Jest pionierką na wielu polach: jako pierwsza artystka wydająca płyty w dużej wytwórni udostępniła swój singiel do ściągnięcia z sieci, przekształciła swoje piosenki w powieści graficzne i produkowała pionierskie klipy podczas całej swojej kariery.

Ma szerokie spectrum wiernych fanów, słynie z uznanych przez krytyków i będących dużym sukcesem komercyjnym tras koncertowych i nieustająco zmieniających się występów. Tori Amos jest także darczyńcą i współzałożycielem RAINN (Rape, Abuse, and Incest National Network) – największej w Stanach organizacji walczącej z przemocą seksualną.

W ramach trasy z orkiestrą symfoniczną Tori Amos wystąpi w warszawskiej Sali Kongresowej 13 października. Bilety w cenach 209 zł, 242 zł, 275 zł oraz 385 zł są dostępne w sprzedaży internetowej i w sklepach.

Polecane

Share This