Torwar zamieniono w punkt recepcyjny dla uchodźców. PRO8L3M musiał zmienić lokalizację koncertu


2022.03.09

opublikował:

Torwar zamieniono w punkt recepcyjny dla uchodźców. PRO8L3M musiał zmienić lokalizację koncertu

fot. osiemdziewiec

Z uwagi na zmianę przeznaczenia hali COS Torwar na punkt recepcyjny dla uchodźców z Ukrainy, warszawski koncert duetu PRO8L3M zostaje przeniesiony do klubu Progresja. Nowa data wydarzenia to sobota 26 marca. Aby pomieścić wszystkich chętnych w Progresji odbędą się dwa występy tego samego dnia. Pierwszy z nich wystartuje o godzinie 18:30 (otwarcie bram o 17.00), a drugi o 23:00 (otwarcie bram o 21.30).

W związku ze zmianą terminu i miejsca koncertu każdy posiadacz biletu ma czas do końca 15 marca na wybór godziny uczestnictwa w nowej dacie. W przypadku braku decyzji stary bilet zostanie unieważniony, a środki za jego zakup zostaną zwrócone na konto właściciela.

Wszystkie niewymienione bilety wrócą do regularnej sprzedaży 16 marca o godzinie 12:00.

Przypominamy, że zgodnie z obecnym rozporządzeniem, nie są wymagane UCC. ALL-IN 22 TOUR to jedyna tegoroczna trasa klubowa zespołu PRO8L3M. Oskar i Steez zagrają przekrój twórczości, podsumowujący prawie dekadę obecności na scenie. Z tej okazji czeka Was całkowicie nowe liveshow, stworzone z wykorzystaniem ostatnich osiągnięć technologicznych.

Po trasie posiadacz każdego biletu będzie miał możliwość wygenerowania cyfrowej klubowej karty PRO8L3M. Karty będą uprawniać posiadaczy do:

– wczesnego dostępu do nowych dropów merchu i pre-orderów
– ekskluzywnego dostępu do bonusowych materiałów muzycznych i graficznych
– zniżek zakupowych
– przedpremierowych odsłuchów nadchodzących produkcji zespołu PRO8L3M osadzonych w sieci

Posiadacze kart fizycznych z preorderu “Widmo” będą mogli również wymienić je na karty cyfrowe. Karty powstają w oparciu o sieć Polygon.

Polecane

Share This