Tory Lanez najpierw postrzelił Megan Thee Stallion, teraz twiedzi, że nadal jest jego przyjaciółką


2020.10.22

opublikował:

Tory Lanez najpierw postrzelił Megan Thee Stallion, teraz twiedzi, że nadal jest jego przyjaciółką

Przypomnijmy, że Tory Lanez wpadł w niemałe kłopoty po imprezie, która odbyła się u Kylie Jenner. Tuż po party, w samochodzie Tory’ego doszło do kłótni między nim a Megan Thee Stallion. Padły strzały, po usłyszeniu których sąsiedzi wezwali policję. Lanez został aresztowany za nielegalne posiadanie broni, a Megan trafiła do szpitala z ranami postrzałowymi stopy. Kanadyjski raper szybko wpłacił 35 tysięcy kaucji i wyszedł na wolność.

Dwa miesiące temupPodczas live’u na swoim Instagramie Megan Thee Stallion po raz pierwszy przyznała, że to Tory do niej strzelał. Potwierdziła, że w samochodzie doszło do kłótni. Raperka postanowiła opuść samochód i ostatnie metry, który zostały jej do domu pokonać na piechotę. Wtedy, Tory, który siedział na tylnym siedzeniu oddał do niej strzały… Poniżej możecie obejrzeć materiał, w którym Megan opowiada o kulisach całej awantury.

Teraz podczas instagramowego live’a Tory Lanez stwierdził, że jest niewinny i nadal uważa Megan Thee Stallion, mimo, że ta oskarżyła go o to, że do niej strzelał… Wszystko jednak wskazuje na to, że pozytywne uczucia Tory’ego nie są odwzajemnione, bo Megan, krótko skomentowała jego wypowiedź:

– On jest naprawdę szalony.

Tory stwierdził także, że strzelanina była porażką i jedynymi osobami, które wiedzą co się wydarzyło są tylko on i Megan. Ciekawe, że zapopniał o tym, że w samochodzie, w którym doszło do kłótni był także jego szofer i przyjaciółka raperki.

Zapis całego live możecie obejrzeć poniżej:

Polecane

Share This