Tory Lanez traci pieniądze i popularność po postrzeleniu Megan Thee Stallion?


2020.09.07

opublikował:

Tory Lanez traci pieniądze i popularność po postrzeleniu Megan Thee Stallion?

Po tym jak raperka przyznała, że została postrzelona przez Tory’ego w relacji live na swoim Instargramie zainteresowanie jego muzyką na platformach streamin’gowych spadło o 40% informuje Forbes. Ilość streamów numerów Laneza utrzymywała się na stałym poziomie i wynosiła od 20 do 30 milionów. W tygodniu po tym, jak Megan ujawniła, że to Tory do niej strzelał, liczba ta spadła aż o 40% i z 22 milionów w poprzednim tygodniu wyniosła nieco ponad 13 milionów.

Przypomnijmy, że Tory Lanez wpadł w niemałe kłopoty po imprezie, która odbyła się u Kylie Jenner. Tuż po party, w samochodzie Tory’ego doszło do kłótni między nim a Megan Thee Stallion. Padły strzały, po usłyszeniu których sąsiedzi wezwali policję. Lanez został aresztowany za nielegalne posiadanie broni, a Megan trafiła do szpitala z ranami postrzałowymi stopy. Kanadyjski raper szybko wpłacił 35 tysięcy kaucji i wyszedł na wolność.

 
Mimo iż Megan nie potwierdziła na początku, że strzelał do niej Tory, policja z LA postanowiła otworzyć śledztwo w tej sprawie. I o ile do live’u MTS, Tory Lanez mógł czuć się w miarę bezpieczny, bo w całej sprawie brakowało chętnych do składania zeznań, to po live jego sytuacja diametralnie się zmieniła. Megan Thee Stallion po raz pierwszy przyznała, że to Tory do niej strzelał. Powiedziała, że w samochodzie doszło do kłótni. Raperka postanowiła opuść samochód i ostatnie metry, który zostały jej do domu pokonać na piechotę. Wtedy, Tory, który siedział na tylnym siedzeniu oddał do niej strzały…

Poniżej możecie obejrzeć materiał, w którym Megan opowiada o kulisach całej awantury.

Źrodło: Forbes / Instagram

Polecane

Share This