Toto na dwóch koncertach w Polsce. Bilety już w sprzedaży


2014.11.24

opublikował:

Toto na dwóch koncertach w Polsce. Bilety już w sprzedaży

W przyszłym roku na dwa występy przyjedzie do Polski legendarna formacja Toto. Koncerty odbędą się 23 czerwca 2015 we wrocławskiej hali Orbita oraz 24 czerwca 2015 roku w warszawskiej hali Torwar.

Blisko 40 mln sprzedanych płyt, sześć nagród Grammy, mnóstwo wspaniałych koncertów i płyt. Ostatnia z nich jest szczególna – „35th Anniversary – Live In Poland”. Została zarejestrowana w Polsce, w łódzkiej Atlas Arenie, w czerwcu 2013 roku z okazji jubileuszu 35-lecia istnienia Toto. Dwa lata po tym kapitalnym występie nadarzy się okazja do ponownego zobaczenia zespołu na żywo. Co więcej, stanie się to po ukazaniu się nowej studyjnej płyty Toto, której premierę zapowiedziano na przyszły rok.

Toto doświadczyli wszelkich blasków i cieni życia artystycznego. Byli na szczycie, ale też tracili muzyków w tragicznych okolicznościach. Nie tak dawno okazało się, że Mike Porcaro cierpi na nieuleczalne stwardnienie zanikowe boczne (ALS). Od tamtej pory jego przyjaciele z Toto wspomagają organizacje uświadamiające tragizm choroby. Wspierają też strażaków z Kalifornii, weteranów wojennych, oraz działania ONZ pomagające ludziom na całym świecie. Choć są sławni i bogaci, nie zapominają o słabszych i poszkodowanych przez los.

To będą dwa niezapomniane wieczory z muzyką najwyższych światowych lotów. Toto zaprezentuje wspaniały przekrój przez swoją historię. Będzie dużo wielkich przebojów, trochę nowszych utworów, a nie da się wykluczyć, że Amerykanie sprawią uwielbiającej ich polskiej publiczności jakąś miłą niespodziankę. Te koncerty po prostu trzeba zobaczyć.

Toto:

23.06 – Wrocław, Hala Orbita

24.06 – Warszawa, Torwar

Tagi


Polecane

Share This