Touché Amoré jesienią w Warszawie


2013.09.11

opublikował:

Touché Amoré jesienią w Warszawie

Touché Amoré odwiedzi Poslkę podczas najbliższej trasy europejskiej. 23 listopada grupa zagra w warszawskiej Hydrozagadce. Będzie to już druga wizyta zespołu w Warszawie. Touché Amoré pojawi się jako headliner w towarzystwie zaprzyjaźnionych grup: Self Defense Family i Dad Punchers.

Touché Amoré to hardcore`owa formacja powstała w 2007 roku w Kalifornii. Tworzy ją pięciu muzyków. Debiutancki album, „To the Beat of a Dead Horse”, wydali w 2009 roku, zyskując pierwszych fanów i zgarniając pozytywne recenzje krytyków. W 2012 roku premierę miała ich druga długogrająca płyta – „Parting the Sea Between Brightness and Me”. Album nagrano w zaledwie pięć dni, a zespół cały materiał nagrał „na żywo”, by nadać płycie bardziej koncertowy i „brudny” charakter. W ramach promocji tej płyty zespół wyruszył na trasę z Rise Against i dotarł również do Polski.

Na 24 września zaplanowana jest premiera trzeciego krążka Touché Amoré. Za produkcję albumu „Is Survived By” odpowiada Brad Wood, kojarzony przede wszystkim ze współpracy z Sunny Day Real Estate czy Smashing Pumpkins.

Bilety na koncert już sprzedaży.

Polecane

Share This