TPS propsuje Kamerzystę. Fani są wściekli

"Nie rap od YouTubera, tylko rap wysokich lotów, który uczy życia, a nie hoduje idiotów”.


2019.04.06

opublikował:

TPS propsuje Kamerzystę. Fani są wściekli

fot. kadr wideo

Polska scena ma od niedawna kolejnego budzącego kontrowersje gracza. Kamerzysta zdobył ogromną popularność na YouTube, a teraz dyskontuje ją jako raper. Część słuchaczy skreśla go z miejsca z racji na youtube’owy rodowód, ale Kamerzysta ma też sporo fanów.

Jednym z artystów, od których twórca na pewno nie spodziewał się propsów, jest TPS. Tymczasem to właśnie radomianin wklejając na swój facebookowy profil link do klipu „Venom”, napisał o Kamerzyście: – Co myślicie!? Jak dla mnie to wolę go od połowy tej newschoolowej sceny.

Niestety, słuchacze TPS-a raczej nie podzielają jego entuzjazmu. Na ponad 150 komentarzy pod postem zdecydowana większość to wypowiedzi krytykujące albo Kamerzystę, albo TPS-a za udostępnianie tego typu treści.

– „Siedzisz w rapie, a propagujesz syf”,

– „Kamerzysta to człowiek który dorobił się na bezczelnym okłamywaniu naiwnych ludzi. Myślałem że ktoś Twojego pokroju ma więcej w głowie”,

– „TPS rozmienił się na drobne za udostępnienie tego syfu? Bo nie wierzę, że masz tak beznadziejny słuch”,

– „Szkoda że ktoś taki jak Ty popiera taką muzykę. Nie odbierz tego źle, ale typek który jest powiedzmy sobie szczerze „nikim” dla świata hip-hopu/rapu, nagle robi kawałek i ma więcej wyświetleń na takim czymś niż Ty na swojej muzyce, którą robisz od wielu lat, tak jak inni z tego grona. A tu nagle wyskakuje gościu z dupy wszyscy się jarają, bo jest od Kruszwila czy nie wiem, ktoś od kogoś innego… Szkoda, że tak się dzieje z muzyką w tych czasach”,

– „Tragedia, że takie gówno wrzucasz, ziomek. Debil z reklamówką na głowie z Fame MMA”.

To tylko niektóre z nieprzychylnych komentarzy. Jeden ze słuchaczy przypomniał TPS-owi fragment kawałka z jego udziałem, choć nie są to słowa TPS-a, a Arcziego zaproszonego do numeru „To nas chce ulica 2” ZDR. „Nie rap od YouTubera, tylko rap wysokich lotów, który uczy życia, a nie hoduje idiotów” – nawijał reprezentant Step Records.

TPS wprawdzie broni się, że fakt, iż uważa Kamerzystę za lepszego rapera od połowy newschoolowej sceny, nie oznacza wcale, że sam go słucha, niemniej wydaje nam się, że część fanów będzie mu długo pamiętać ten post.

Polecane