Transmisja pełnego koncertu Depeche Mode już w czwartek


2020.06.22

opublikował:

Transmisja pełnego koncertu Depeche Mode już w czwartek

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Depeche Mode i Live Nation nawiązały współpracę, aby zgromadzić publiczność na całym świecie, po raz pierwszy transmitując na żywo pełny film koncertowy LiVE SPiRiTS z przełomowego, pełnometrażowego filmu dokumentalnego i koncertowego, Depeche Mode: SPiRiTS in the Forest. Fani będą mogli oglądać pełną wersję LiVE SPiRiTS w komfortowych i bezpiecznych warunkach z własnych domów za pośrednictwem kanału YouTube Live Nation, a także platformy Live From Home w czwartek, 25 czerwca o godz. 21.00 polskiego czasu. Chociaż fragmenty filmu LiVE SPiRiTS, który został nakręcony w kultowym Waldbühne („Forest Stage”) w Berlinie, pojawiły się w dokumencie, film nie był nigdy wcześniej emitowany nieprzerwanie w całości; teraz fani mogą poczuć, że są częścią akcji i sami doświadczyć magii.

Aby uczcić dzisiejsze ogłoszenie, Depeche Mode zaprasza fanów do obejrzenia klipu „Cover Me” z LiVE SPiRiTS.

To wyjątkowe doświadczenie koncertowe jest zapowiedzią premiery wydawnictwa Depeche Mode: SPiRiTS in the Forest na DVD i Blu-Ray (premiera 26 czerwca 2020 r.), które zawiera nie tylko dokument, ale także LiVE SPiRiTS i mnóstwo innych, wyjątkowych treści.

To specjalne, czteropłytowe wydawnictwo (dwie płyty wideo oraz dwie płyty audio) przedstawia Depeche Mode: SPiRiTS in the Forest w najbardziej wciągający sposób i będzie dostępny zarówno w formacie DVD, jak i Blu-Ray. Dwie płyty z materiałami wideo to dokument SPiRiTS in the Forest wraz z LiVE SPiRiTS. Oprócz dwóch dysków z materiałami wideo, wydawnictwo zawierać będzie również dwie płyty CD ze ścieżkę dźwiękową LiVE SPiRiTS, czyli nagraniami audio z występu na żywo. Wydawnictwo to zdecydowany niezbędnik zarówno dla kolekcjonerów, długoletnich fanów, jak i osób, które twórczość Depeche Mode dopiero poznają.

Polecane

Share This