Trasa Afro Kolektywu odwołana


2013.08.29

opublikował:

Trasa Afro Kolektywu odwołana

Zespół ogłosił niedawno plany trasy koncertowej, na której artyści mieli zaprezentować wyłącznie hip-hopowy repertuar, którym przed laty zyskali uznanie fanów, a od którego w ostatnim czasie odeszli. Niestety, z powodu nikłego zainteresowania zespół był zmuszony odwołać trasę. Muzycy wystosowali oświadczenie, którego treść prezentujemy poniżej.

{reklama-hh}

W związku z niedostatecznym zainteresowaniem jesteśmy zmuszeni odwołać całą trasę hip-hopową… Tak, wiemy że dla niektórych bilety mogły być za drogie, ale odświeżenie materiału którego już nigdy więcej nie zagramy (a części nigdy wcześniej nawet nie zagraliśmy) wiązało się z przynajmniej miesiącem intensywnej pracy i rezygnacji z innych obowiązków. Wiemy też, że przedsprzedaż przeprowadzona została bardzo wcześnie, ale taka też była umowa od samego początku. Może gdzieś, kiedyś innym razem, ale jeszcze nie teraz Pozdrawiamy.

P.S. zwrot pieniędzy za bilety nastąpi po weekendzie, każdy dostanie maila z informacją, co należy zrobić, by odzyskać pełną kwotę.

Polecane

Share This