Travis Scott i Post Malone będą gwiazdami MTV VMA

Znamy najważniejsze szczegóły tegorocznej edycji MTV VMA.


2018.08.09

opublikował:

Travis Scott i Post Malone będą gwiazdami MTV VMA

foto: mat. pras.

Stacja MTV zdradziła, że kolejnymi wykonawcami, którzy wystąpią podczas tegorocznej edycji MTV VMA, będą Travis Scott i Post Malone.

Będzie to pierwszy występ na gali w dotychczasowej karierze Scotta. Artysta wykona utwory ze swojego najnowszego, długo wyczekiwanego albumu “Astroworld”. Na scenie wystąpi także Post Malone ze swoim hitem „Beerbongs & Bentleys”, który znalazł się na pierwszym miejscu listy 200 najlepiej sprzedających się wydawnictw w Stanach Zjednoczonych. Artyści dołączą do pozostałych gwiazd, które uświetnią tegoroczną gale MTV VMA, w tym Jennifer Lopez, która otrzyma także nagrodę “Michael Jackson Video Vanguard Award”. Na scenie zobaczymy również Arianę Grande, Shawna Mendesa, Logica oraz Ryana Teddera.

Gala wręczenia nagród MTV VMA

Gala odbędzie się w Radio City Music Hall w Nowym Jorku i transmitowana będzie na żywo w ponad 180 krajach docierając do ponad pół miliarda gospodarstw domowych na całym świecie. Transmisja na MTV Polska w nocy 20 sierpnia o godz. 03:00.

Producentami wykonawczymi MTV VMA 2018 są Bruce Gillmer i Jesse Ignjatovic Za produkcję odpowiada Melanie Block. Kierownikiem muzycznym jest Amani Duncan, a za artystów odpowiada Wendy Plaut.

Polecane