Travis Scott pozwany przez fankę


2022.05.25

opublikował:

Travis Scott pozwany przez fankę

fot. P. Tarasewicz

Ubiegłoroczna edycja festiwalu Astroworld zakończyła się tragedią po tym, jak zgromadzony pod sceną tłum zaczął się tratować. Chaos pod sceną doprowadził do śmierci dziewięciu osób i obrażeń u ponad setki. Część słuchaczy zdecydowała się pozwać Travisa i organizatorów imprezy, zarzucając im niedopełnienie obowiązków związanych z zabezpieczeniem imprezy. Teraz Scott będzie musiał zmierzyć się z jeszcze jednym pozwem.

Marchelle Ashley Love oskarża rapera o to samo, o co oskarżano go po Astroworld – o brak reakcji na wydarzenia pod sceną. Kobieta uczestniczyła w festiwalu Rolling Loud w Miami, gdzie została stratowana przez tłum, doznając poważnych obrażeń. Kobieta obwinia o swoje urazy rapera, twierdząc, że mimo interwencji policji i apeli o przerwanie występu, Travis widząc szalejący tłum nie tylko go nie powstrzymał, ale wręcz podburzał do jeszcze żywszych reakcji.

Prawnik powódki podkreśla podobieństwa w zachowaniu Scotta podczas Rolling Loud i Astroworld, wyjaśniając, że jego klientka pozwała rapera m.in. po to, by „w końcu czegoś się nauczył”.

Polecane

Share This