Tricky LA już w listopadzie


2011.11.03

opublikował:

Tricky LA już w listopadzie

Tricky LA organizowane przez FNF są od kilku lat stałym punktem w kalendarzu tancerzy. Na odbywające się każdej jesieni warsztaty FNF stara się zaprosić najlepszych oraz najciekawszych choreografów.

Pierwsza edycja warsztatów odbyła się w 2008 roku. Było to zarazem otwarcie studia FNF w  Łodzi, dlatego pojawili się specjalni goście – Tony Czar, Lee Daniel, oraz po raz pierwszy w Polsce  – Tricia Miranda i Kevin Maher. Tak dobrani choreografowie zagwarantowali nie tylko 3 dni ciężkiej i owocnej pracy, ale również wspaniałą atmosferę, świetną zabawę i bardzo dużo wzruszeń.

W kolejnych latach FNF starał się utrzymać wysoki poziom warsztatów. W 2009 roku pojawili się Lee Daniel oraz Nick Demoura, zaś w 2010 ulubieniec polskich tancerzy Tony Czar i Sohey Sugihara. Warsztaty zostały przeniesione do Warszawy aby zapewnić jeszcze większy komfort na lekcjach oraz ułatwić komunikację aby mogli uczestniczyć w nich także tancerze z zagranicy.

Każda edycja Tricky LA to okazja by wziąć lekcje od najlepszych tancerzy oraz uczynić jesień przyjemniejszym miesiącem.

W tym roku warsztaty odbędą się w dniach 26-27 listopada w warszawskim Makata Studio przy ul. Garażowej 5, a poprowadzą je:


CHONIQUE SNEED

Chonique zna show bussines od podszewki, już jako 8 latka stawiała swe pierwsze kroki w aktorstwie, występowała w reklamach i w serialach dla dzieci. Później przyszło zainteresowanie tańcem. Wykorzystując swój wrodzony talent w tym kierunku oraz teatralno-aktorskie doświadczenie stworzyła styl tańca będący miksem hip hopu, jazzu oraz musicalu. Jest także nagrywającą raperką.

Chonique współpracowała z m.in. Missy Elliot, Eve, Gwen Stefani, Britney Spears, Janet Jackson, Christina Milian, Jennifer Lopez. Jest członkiem Monsters of Hip Hop, tańczyła w programie America’s Best Dance Crew. Prowadziła warsztaty w Tokio, Szwecji, Toronto i w Londynie. Razem ze Lisette Bustamonte prowadzi firmę mentorską Create Opportunities, aby pomagać młodym tancerzom.

Na swoich zajęciach Chonique chce nie tylko uczyć tancerzy swoich choreografi, ale także pomóc im rozwijać się zarówno jako tancerz, jak i artysta.JOHNNY ERASME

Można powiedzieć, że Johnny o karierze tancerza marzył od zawsze, gdyż już jako 2 letni chłopiec stwierdził, że chce tańczyć tak jak Michael Jackson na koncertach. Dlatego też jako 4 latek Johnny rozpoczął profesjonalne treningi tańca. W wieku 9 lat został członkiem grupy Hip Hop Kidz, z która w 2002 roku zdobył złoty medal na Word Hip Hop Championship. Zdobył także wtedy pierwsze miejsce w The Best New Talent Competition.

Mając 13 lat Johnny przeprowadził się do LA, aby dalej rozwijać swoją karierę, nie tylko jako tancerz, ale również jako aktor i raper. Udało mu się, grał w wielu serialach oraz reklamach. Połączył dwie pasje – taniec oraz aktorstwo – był członkiem grupy Nick 6, która w serialu Dance on Sunset tańczyła choreografie Tony’ego Testa.

Johnny jest otwarty, przyjazny, z łatwością nawiązuje kontakty z ludźmi. To plus jego styl tańca, będący połączeniem hip hopu, popingu, lockingu i krumpu (tańczy także salsę oraz merengue) umożliwiło mu współpracę z takimi artystami jak : Chris Brown, Usher, Sade, Jordin Sparks, Cee Lo Green, Snoop Dogg, Ice Cube. Tańczył także w filmie Dreamgirls, oraz w serialach – Everybody Hates Chris, Glee, The Bones. Jako tancerz brał udział w Academy Awards, The Gold Globes, the AMA’s, BET Awards oraz Kid’s Choice Awards.

Polecane

Share This