Tricky na trzech koncertach w Polsce


2015.11.27

opublikował:

Tricky na trzech koncertach w Polsce

Tricky, mroczny książę trip hopu, przyjeżdża do Polski z nową płytą i zespołem Skilled Mechanics. Artyści wystąpią 1 lutego we Wrocławiu (Stary Klasztor), 2 lutego w Poznaniu (Eskulap) oraz 3 lutego w klubie Iskra w Warszawie. Bilety od 75 pln są już w sprzedaży. Znajdziecie je Eventim.pl.

Na premierowym albumie muzyk przywraca moc triphopowej wibracji i wspaniale odświeża brzmienie Bristolu. Więcej o nadchodzącym wydawnictwie pod tym adresem .

Tagi


Tricky na trzech koncertach w Polsce

Tricky odwiedzi Polskę w celu promocji swojej najnowszej płyty zatytułowanej „False Idols”. Artysta wystąpi w trzech polskich miastach:

18 listopada – Warszawa, Stodoła, godz. 20.00

19 listopada – Kraków, Studio, godz. 20.00

20 listopada – Poznań, Hala nr 2 MTP, godz. 20.00

Sprzedaż biletów rusza 6 września.

Tricky

Wokalista, kompozytor i producent, aktor i odkrywca talentów, ale przed wszystkim legendarna postać bristol sound, głos zespołu Massive Attack i współtwórca muzyki trip hop. Zadebiutował w formacji Wild Bunch, która później stała się Massive Attack. Wspólnie nagrali najważniejsze płyty gatunku „Blue Lines” i „Protection”. W 1995 odnosi wielki sukces solo, za sprawą debiutanckiego albumu „Maxinquaye”. Dziś ma na swoim koncie 9 studyjnych płyt. Ostatnia – „False Idols” trafiła do sklepów w tym roku.

Popularne newsy

Polecane

Share This