Te-Tris o płycie Zeusa: „Nie prześpijcie jej”


2018.09.29

opublikował:

Te-Tris o płycie Zeusa: „Nie prześpijcie jej”

foto: kadr z wideo

Hip-hopolo wersja 2.0.? Niestety, ale tak. Jeśli jednak chcę choć trochę złagodzić tę opinię i napisać o “Jest super” jako o płycie “dla ludzi o otwartych głowach”, muszę zaraz koniecznie dodać: dla głów otwartych na Enej, Poparzeni Kawą Trzy, Enyę czy Enigmę – tak o wydanej w 2015 roku płycie Zeusa „Jest super” pisał na naszych łamach Karol Stefańczyk. Podobnych opinii było w mediach znacznie więcej, choć należy oddać Zeusowi, że chwalono go za dołączoną do preorderów epkę „Winda na 5.”.

Po nieudanym krążku autora jednej z najlepszych polskich płyt rapowych „Zeus. Nie żyje”, oczekiwania wobec nowego materiału wzrosły. Niestety, w momencie premiery singla „Like Ra” komentarze ponownie nie były zbyt przychylne, a tytuł zapowiedzianej płyty, czyli „To pomyłka”, zaczęto uważać za proroczy.

Kolejne single – „Kwiaty dla J.”, „Tetzuo” „Okna na zachód” i „Kamilformia” zbierały mieszane opinie, stąd atmosfera przed premierą „To pomyłka” gęstniała z każdym dniem. Szósty krążek łodzianina trafił do sklepów wczoraj i… praktycznie z miejsca uspokoił fanów. Choć nie możemy mówić o wydawnictwie na miarę „Zeus. Nie żyje”, „To pomyłka” stanowi powrót do formy po chwilowej zadyszce złapanej na poprzedniej płycie. Na opinie publicystów trzeba jeszcze chwilę poczekać, póki co krążek komentują słuchacze, a wśród nich Te-Tris, który spropsował kolegę, ale jednocześnie skrytykował dobór singli. – Ktoś kto Zeusowi dobierał single powinien być grillowany w piekle singloselektorów:)) NIE PRZEŚPIJCIE TEGO ALBUMU MIŚKI – napisał do fanów zgromadzonych w grupie Fambase siemiatyczanin.

 

Polecane

Share This