Te-Tris o współpracy z Soulpetem


2018.04.03

opublikował:

Te-Tris o współpracy z Soulpetem

foto: kadr z wideo

Na kanale Poznanskirapcom pojawił się krótki wywiad z Te-Trisem przeprowadzony przy okazji spotkania z fanami w poznańskim sklepie Unhuman. Oprócz podpisywania płyt i rozmowy z fanami, Tet znalazł chwilę, by odpowiedzieć na kilka pytań Szulasa Szu, między innymi o wspomnienia z ostatnich koncertów w Poznaniu, płyty „Specialite” i „Tristape”, a także o wspólny projekt z Soulpetem.

Te-Tris zapytany o jeden z postów Soulpete’a, odpowiedział: – Coś tam z Piotrkiem kreujemy rzeczywistość na swój sposób. Można powiedzieć, że jest to zaawansowane, bo od paru miesięcy Piotrek mówił, że to robimy, a tak naprawdę nie zrobił ani jednego bitu, bo był zajęty swoim Soul Row Records i ogarnianiem BonSoulu, i wszelkich różnych projektów. To bardzo kreatywna persona i zajęta swoim wydawnictwem. Ale już teraz zaczęły powstawać bity i ostatnio jak zaczął mi je wysyłać, i jak je usłyszałem, to stwierdziłem, że musimy zrobić ten materiał, bo to będzie fajna, ciekawa rzecz.

Szulas spytał, czy w tym roku znów można spodziewać się dwóch projektów Te-Trisa oraz o nadchodzące koncerty. – Zobaczymy, na ile pochłonie mnie i zaabsorbuje energetycznie granie koncertów, bo trochę chcę do tego wrócić i wrócić do tych klubowych koncertów, bo przez ostatnie dwa lata grałem na jakichś festiwalach czy juwenaliach. Trochę brakuje mi jednak tej interakcji klubowej. Szukamy sposobu, żeby między tymi sezonami z większym graniem wrócić do mniejszego grania i pokazać się szerszej publice. Dla mnie to nie jest kara, czy obowiązek bycia, odegrania i pojechania do kolejnego miasta. Ja się naprawdę tym jaram, dla mnie jest to jedna z najprzyjemniejszych rzeczy, jakie trafiają mi się w życiu – zakończył raper.

Polecane

Share This