Trójka: po fali rozstań mamy już pierwsze powroty


2020.05.26

opublikował:

Trójka: po fali rozstań mamy już pierwsze powroty

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

W ostatnich tygodniach z radiową Trójką pożegnało się 20 dziennikarzy muzycznych i prezenterów. Część została odsunięta przez szefostwo stacji, ale większość zdecydowała się zakończyć współpracę z rozgłośnią w geście protestu przeciwko polityce prowadzenia rozgłośni, a także cenzurze i usunięciu z listy przebojów piosenki „Twój ból jest lepszy niż mój” Kazika.

Sytuacja w Programie 3. doprowadziła do zmian na szczycie. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że Kuba Strzyczkowski zmienił Tomasza Kowalczewskiego na stanowisku dyrektora stacji. Jedną z pierwszych rzeczy zrobionych przez nowego szefa była próba „odzyskania” części załogi. W rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl Strzyczkowski zapowiedział, że wkrótce na antenę wrócą na antenę Trójki Marcin Łukawski, Krystian Hanke, Tomasz Rożek, Patrycjusz Wyżga oraz Piotr Stelmach.

Oczywiście nie podam teraz dokładnego terminu, ale rozmawiałem z kolegami, potwierdzili powrót najszybciej jak to będzie możliwe. Mam nadzieję, że z częścią słuchacze usłyszą się już we wtorek rano – mówi nowy dyrektor Trójki. – Zaprosiłem też Marka Niedźwieckiego. Mam nadzieję, że po chwilowym odpoczynku Marek odpowie pozytywnie – dodaje. Kuba Strzyczkowski deklaruje również, że nawet bez Marka Niedźwieckiego lista przebojów wróci na antenę tak szybko, jak tylko się da.

Polecane

Share This