Trójka świętuje 30-lecie Listy Przebojów


2012.04.18

opublikował:

Trójka świętuje 30-lecie Listy Przebojów

W tym roku radiowa Trójka świętuje dwa okrągłe jubileusze – swoje 50. urodziny i 30-lecie audycji „Lista Przebojów Programu 3”. Z tej okazji rozgłośnia przygotowała rozmaite atrakcje dla wielbicieli trójkowej „Listy” – m.in. koncert Edyty Bartosiewicz.

20 kwietnia będzie dniem 30. urodzin „Listy Przebojów Programu 3”. Na antenie zagości, jak zawsze o 19.00, piątkowa audycja Marka Niedźwieckiego i Piotra Barona, ale tym razem w specjalnym, jubileuszowym wydaniu. „Listę” rozpocznie koncert dawno nie widzianej na scenie Edyty Bartosiewicz. Występ laureatki „Mateusza” – Nagrody Muzycznej Programu 3, „Paszportu Polityki” oraz pięciu „Fryderyków” (i 22 nominacji!) będzie transmitowany na antenie Trójki od godziny 19.00.

A już od 16 kwietnia, codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 7.40, Program 3 zaprasza do wysłuchania cyklu specjalnej audycji „To tylko tango, czyli 30. lat Listy Przebojów”. Miniserial przygotowany przez Michała Margańskiego potrwa na antenie przez dwa kolejne tygodnie, do 27 kwietnia.

Z okazji jubileuszu „Listy” ukazała się także specjalna kolekcja płyt z piosenkami wybranymi przez Marka Niedźwieckiego i Piotra Barona. Kolekcja „30 lat Listy Przebojów Trójki” obejmuje 13 tomów i zawiera największe hity muzyczne z lat 2007-2011.

Polecane

Share This