Trwa trasa Materii i The Sixpounder


2016.09.27

opublikował:

Trwa trasa Materii i The Sixpounder

Materia i The Sixpounder przemierzają kolejne miasta Polski w ramach trasy „Wszystko Jasne Tour”, która potrwa do stycznia 2017 roku. Pierwsze koncerty spotkały się z olbrzymim zainteresowaniem – gdzie i z kim zespoły zagrają w najbliższym czasie?

–  Za nami rewelacyjnie przyjęte koncerty w Poznaniu, Chorzowie, Gdańsku i Słupsku – mówi Tadek Piesiak, gitarzysta Materii. – Mieliśmy rewelacyjną publikę, przyjęcie było fantastyczne i jedziemy dalej, kujemy żelazo, póki gorące – dodaje muzyk.

30 września Materia gra koncert na niemieckim festiwalu Euroblast, następnie zespół wraca do Polski, by kontynuować trasę. Kolejnymi miastami, jakie obejmuje trasa „Wszystko Jasne Tour” są: Toruń, Chojnice, Białystok i Gostyń. W sumie tour obejmuje blisko 30 miast.

Podczas koncertów Materia i The Sixpounder promują swoje ostatnie wydawnictwa – Materia We Are Materia” i The Sixpounder „True To Yourself”. – Ostatnia płyta to dla nas największe osiągnięcie i wyzwanie, które sobie założyliśmy, pisząc te utwory – komentuje Paweł, gitarzysta The Sixpounder. – Są wymagające technicznie, a granie ich na żywo to zupełnie inna forma ekspresji. Kto był, ten wie o czym mówię, kto nie był, niech sprawdzi. Koncertowa fuzja z Materią gwarantuje prawdziwą petardę.

Zespołom na wybranych koncertach będą towarzyszyły takie formacje, jak: Mentally Blind, Scylla, Messa, Fleshcold, Deadpoint.

„Wszystko Jasne Tour”:

Bilety: 20 zł – przedsprzedaż, 30 zł – w dniu koncertu.

 

Polecane

Share This