Trwają przygotowania do Pepsi Vena Music Festival 2009


2009.06.11

opublikował:

Trwają przygotowania do Pepsi Vena Music Festival 2009

Pepsi Vena Music Festival 2009 odbędzie się pomiędzy 9 a 11 października w Centrum Festiwalowym na ul. Łąkowej 29 w Łodzi. W trakcie festiwalu odbędzie się konkurs, będą warsztaty i oczywiście koncerty. Szczegóły tych ostatnich nie są jeszcze znane, ale do konkursu już teraz mogą zgłaszać się wykonawcy.

Na stronie http://www.pepsivenafestival.pl/ znajdziecie działający już panel dla artystów chcących zgłosić się do konkursu głównego, jak co roku zwycięzca otrzyma 100 000 złotych! Zgłoszenia do 15 lipca.

Warsztaty:

W tym roku WARSZTATY PRODUCENCKIE VENA poprowadzi GARETH JONES!

– światowej sławy producent współpracujący z takimi wykonawcami jak John Foxx, Madness, Depeche Mode, Einsturzende Neubauten, Wire, Nick Cave and the Bad Seeds, Interpol, Mesh czy Erasure.

 

Warsztaty odbędą się na terenie centrum festiwalowego w dniach 9 – 10 października.

WSTĘP WOLNY – ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

Patronem medialnym warsztatów jest miesięcznik Estrada i Studio. Przy okazji naszego festiwalu Gareth Jones, specjalnie dla czytelników EiS udzielił obszernego wywiadu, który w formie oddzielnych artykułów ukaże się już w majowym(!) i następnych numerach miesięcznika.

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach prosimy o nadsyłanie zgłoszeń (imię, nazwisko, numer telefonu) na adres workshops@venafestival.com .

Nowości:

Po raz pierwszy współpracuje z nami portal muzyczny  www.megatotal.pl. To kopalnia muzyki, chcą zrewolucjonizować wydawanie płyt w Polsce i proponują ciekawe rozwiązania na promowanie nowych artystów!

Więcej informacji na http://www.pepsivenafestival.pl/

Na fotografii powyżej formacja Mr. No One – laureat nagrody publiczności PVMF 2008

Polecane

Share This