Trzech gości Słonia


2018.07.30

opublikował:

Trzech gości Słonia

foto: P. Tarasewicz

Za nami pierwsza tura przedsprzedaży „Mutylatora”, planowanego na październik drugiego solowego albumu Słonia. 15 sierpnia ma ruszyć druga pula, być może wtedy poznamy też kolejny singiel. Od premiery “Yeah Bwoy”, pierwszego numeru promującego płytę, minęły już ponad dwa miesiąca.

Raper nie zdradza jeszcze, kogo zaprosił na nowy album, zapowiedział natomiast, że na nie będą to artyści z Polski. – Na „Mutylatorze” jest 3 gości z zagranicy, w 2 różnych kawałkach – napisał na Instagramie artysta. Pełna tracklista oraz okładka płyty zostaną ujawnione dopiero przy okazji uruchomienia przedsprzedaży standardowej edycji albumu. Prawdopodobnie wówczas poznamy ksywki gości.

Słoń zapowiada skrajności

Płyta się nagrywa i w zasadzie za moment zamyka, powiem wprost gościu – jest to najlepszy materiał, jaki nagrałem. W zasadzie nie lubię takich stwierdzeń, ale pa na to jaki ze mnie hipokryta – śmiał się niedawno Słoń. “Mutylator” zaskoczy słuchaczy skrajnościami. – Jak już wspominałem jakiś czas temu, na krążku znajdzie się najbardziej “osobisty” numer, jaki nagrałem (niedługo kręcimy do niego klip), ale również znajdą się również najbardziej poj***ne wersy, jakie napisałem. Ci z was którzy znają moje poprzednie bebły, wiedzą, czego się można spodziewać, ale generalnie przekroczyłem kolejną granicę w swojej twórczości if you know what I mean – deklarował poznański raper.

Polecane

Share This