Trzecia edycja Selector Festival już na początku czerwca w Krakowie


2011.02.10

opublikował:

Trzecia edycja Selector Festival już na początku czerwca w Krakowie

Znamy datę kolejnej edycji Selector Festival – trzecia odsłona festiwalu odbędzie się 3 i 4 czerwca 2011 na krakowskich Błoniach. Bilety wchodzą do sprzedaży już dziś – 10 lutego o godz. 15:00. Ceny biletów: karnet dwudniowy – 210 PLN, bilet jednodniowy – 150 PLN.

Selector rozpoczyna pełen emocji sezon festiwalowy. Festiwal już od pierwszej edycji stał się ważnym muzycznym wydarzeniem. Poprzednie dwie edycje festiwalu Selector osiągnęły sukces pod względem frekwencyjnym i artystycznym. W tym roku zaplanowano nowe aktywności, które połączą awangardę i eksperyment na scenie muzycznej.

Kreatywność, energia i świeżość – te słowa najlepiej oddają charakter tego najmłodszego festiwalu organizowanego przez Alter Art. Selector jest  miejscem spotkań publiczności otwartej na nowe pomysły. Na dwóch festiwalowych scenach pojawią się gwiazdy prestiżowe, oczekiwane i starannie wybrane dla wymagających fanów muzyki elektronicznej i tanecznej. Oprawa wizualna ponownie zostanie oddana w ręce najlepszych światowych twórców, czyniąc z festiwalu miejsce styku muzyki i sztuki audiowizualnej.

                 

Od pierwszej edycji Selector Festival inspiruje się nowymi kierunkami w grafice, multimediach, projektowaniu. Nadal pozostajemy otwarci na świeże spojrzenie kreatorów: jeśli chcesz współtworzyć z nami graficzną lub wizualną stronę festiwalu – wyślij maila na adres kontakt@alterart.pl. – zapraszają organizatorzy i zapowiadają – Już wkrótce ogłosimy pierwszych artystów, którzy wystąpią na scenach Selector Festival!

Polecane

Share This