Trzy kapele w Hard Rock Cafe Warsaw


2012.01.13

opublikował:

Trzy kapele w Hard Rock Cafe Warsaw

W styczniu 2012 roku ukaże się nowy, trzeci album Lostbone zatytułowany „Ominous”. Następca cieszącej się dobrym odzewem słuchaczy i recenzentów płyty pt. „Severance” zawierać będzie 12 utworów łączących w sobie prostotę i bezpośredniość hardcore, z thrash’ owymi riffami oraz ciężarem i prędkością death metalu. Lostbone od samego początku był zespołem koncertowym, co roku przemierzającym Polskę wzdłuż i wszerz. Formacja ma już za sobą dziesiątki występów, tak więc wraz z nową płytą szykujcie się na kolejną serię koncertów!

Zespół tworzą: Przemek Łucyan – gitara, Bartek „Barton” Szarek – wokal, Janek Englisz – perkusja oraz Michał Kowalczyk – bas.

Grupa AmertiA wydała trzy studyjne płyty, z czego dwie nominowane do nagrody „Fryderyki”. Płyta pt. „Piatek3nastego” – Fryderyk 2005 w kategorii Metal, u boku takich zespołów jak TSA, Acid Drinkers, Vader i Behemoth oraz album pt. „Nowy Dzień” – Fryderyk 2010, w kategorii „Heavy Metal”.

Zespół działa od roku 1993, w tym czasie zagrał na wielu trasach koncertowych i koncertach w całej Polsce. AmetriA miała przyjemność występować na Festiwalach Muzycznych takich jak: Węgorzewo 1999, Węgorzewo 2003, Przystanek Woodstock 2005, Young life 2006 (Frankfurt – Niemcy) Hunterfest 2006 i wielu innych…

Obecnie zespół kończy pracę nad nowym albumem, który ujrzy światło dzienne w roku 2012. Skład grupy tworzą: Jakub „QBX” Łuczak (gitara, wokal), Piotr „Piter” Szczęk (bas, wokal), Rafał „Tobi” Tobjasz (drums) oraz Patryk „Cola” Gumkowski (gitary, wokale).

Licorea są uważani na scenie warszawskiej za prekursorów post metalu/post rocka i po bardzo dobrze przyjętym koncercie na I edycji festiwalu „Warszawa Brzmi Ciężko” postanowili wznowić działalność. Przypominamy, że w składzie zespołu Licorea znajdują się muzycy związani niegdyś z zespołami Indukti, Rootwater i Carnal. Planety znów ustawiły się w odpowiedniej konfiguracji… Licorea wraca!

Data: 17.01.2012

Miejsce: Hard Rock Cafe Warsaw, ul. Złota 59

Start: 21:00

Bilety: 15 zł (przedsprzedaż) / 20 zł (w dniu koncertu)

 

Polecane

Share This