Trzy koncerty formacji The Subways


2010.02.12

opublikował:

Trzy koncerty formacji The Subways

Brytyjczycy uważani za nadzieję wyspiarskiego rocka wystąpią 25 marca w krakowskim Klubie Loch Ness, 26 marca w poznańskim Eskulapie oraz 27 marca w warszawskiej Stodole. Trio było gwiazdą Festiwalu w Jarocinie w 2008 roku, a ich niezwykle entuzjastycznie przyjęty koncert Subways przez wielu został uznany za najważniejszy moment Festiwalu. Rok temu kapela wystąpiła dwukrotnie w Polsce – w Poznaniu i Warszawie zachwycając polską publiczność po raz kolejny. Klubowe występy są prawdziwym żywiołem kapeli kierowanej przez Billy`ego Lunna – warto przekonać się o tym na własne oczy.

The Subways to brytyjskie trio powszechnie uznawane przez branżowe media za nadzieję młodej gitarowej sceny indie. Mają na swoim koncie dwa krążki, wydany w 2005 album „Young For Eternity” oraz płytę „All Or Nothing” z 2008 roku. Oba wydawnictwa spotkały się ze znakomitym przyjęciem angielskiej prasy muzycznej. Dziennikarze podkreślali znakomity wokal lidera Billy`ego Lunna oraz przebojowość melodyjnych kawałków zawartych na obu  płytach.

Do największych przebojów grupy należą takie piosenki jak „Rock & Roll Queen”, „Oh Yeah” czy „Girls & Boys”. W roku 2009 towarzyszyli na scenie grupie AC/DC podczas wielkiego koncertu na stadionie Wembley. W tym roku powinna ukazać się trzecia płyta formacji.

Wkrótce więcej informacji na temat biletów.

Polecane

Share This