Tuzza otworzyła pizzerię. Jak wygląda?


2020.09.03

opublikował:

Tuzza otworzyła pizzerię. Jak wygląda?

fot. Radek Nowik

„I może też ugości was, Casa di Tuzza…” – słowa zespołu z #hot16challenge2 okazały się prorocze. W miniony piątek Tuzza otworzyła w Warszawie swój lokal, w którym wszyscy przybyli mogą skosztować prawdziwej neapolitańskiej pizzy. Casa di Tuzza, bo taką nosi nazwę lokal jest inspirowany włoską klasyką.

W środku znajdziemy drewno, kafelki i surowy beton. Nie ma jednak typowej typowej białej-czerwonej kratki czy weneckich masek, kojarzonych z takimi miejscami. Chcieliśmy uciec od stereotypowej włoskiej knajpy. Tak jak z naszą muzyką – mówi Benito.

Sprawdź też: Tuzza wyśmiewa Mobbyn, GSP grozi Benito

Pomysł na otwarcie pizzerii zrodziło się w głowie duetu już dawno.

Otwarcie tego lokalu jest związane z naszą nieustanną chęcią rozwoju marki Tuzza oraz z podejmowaniem nowych wyzwań i spełnianiem się w roli restauratora – dodaje Ricci.

Obaj raperzy i restauratorzy dodają zgodnie, że tak jak i w przypadku muzyki, tak tutaj kierują się drogą klasyki w nowoczesnym wydaniu. Co to oznacza?

Naszą pizzę wyróżnia to, że używamy tylko najlepszych składników bez kompromisów, a drugiego takiego menu nie znajdziecie w całej Polsce. Żeby nie być gołosłownym – do wyboru macie np. pizzę z szynką prosciutto, san daniele, rukolą i parmezanem, ale zamiast świeżych pomidorków cherry postawiliśmy na świeże jeżyny. W menu znajdziecie też pizzę „polsko-włoską”, czyli z białą kiełbasą, ziemniakami z rozmarynem i wędzonym serem. Pozycja jesienna to natomiast pizza na kremie z dyni (zamiast sosu pomidorowego) z kozim serem, orzechami, miodem i szpinakiem – wyjaśnia Benito.

Lokal Casa di Tuzza znajdziecie pod adresem Senatorska 28 w Warszawie. Poniżej możecie zobaczyć przygotowaną przez Radka Nowika fotorelację z otwarcia tego miejsca.

 

 

Źródło: Tuzza

Polecane

Share This