TVP ma kandydatów do zastąpienia Melanie C, ale „boi się skandalu”

Stacja jest podobno gotowa zapłacić milion dolarów.


2022.12.29

opublikował:

TVP ma kandydatów do zastąpienia Melanie C, ale „boi się skandalu”

Już w sobotę TVP realizuje Sylwestra Marzeń. Na kilka dni przed imprezą z line-upu wypadła zagraniczna gwiazda Melanie C, która po tym jak zwrócono jej uwagę, że poglądy lansowane na antenach Telewizji Polskiej rozmijają się z jej poparciem dla społeczności LGBT+ stwierdziła, że jednak Sylwester Marzeń nie jest imprezą dla niej.

– W świetle informacji, które mi przedstawiono, a które nie zgadzają się z moimi poglądami na temat społeczności, które wspieram, obawiam się, że nie będę mogła wystąpić w Polsce na Sylwestra. Mam nadzieję wrócić niedługo. Życzę Wam wspaniałych świąt i wszystkiego, co najlepsze na 2023 rok – napisała w mediach społecznościowych wokalistka.

Stacja miała podpisaną z członkinią Spice Girls umowę, w związku z czym nie wyklucza wyciągnięcia konsekwencji. Nie rozwiązuje to jednak problemu dziury w line-upie, którą według informacji Pudelka TVP chce załatać, zapraszając do Zakopanego The Black Eyed Peas.

– W świetle ostatnich wydarzeń TVP szuka jakiejś nowej, zagranicznej gwiazdy. Ogłoszono już, że w Zakopanem wystąpi Thomas Anders z Modern Talking, chociaż jego występ zapowiadano już kilka tygodni wcześniej – mówi nasz informator i dodaje: Podobno teraz na celowniku stacji jest zespół Black Eyed Peas, ale już w okrojonym składzie, bez Fergie. To z pewnością ma znaczenie w kontekście finansowym. (…) W TVP wciąż się wahają: chodzi o to, że sytuacja z Mel C odbiła się szerokim echem i za granicą, więc osoby decyzyjne po prostu boją się, że i Black Eyed Peas przeczyta, dlaczego Brytyjka odmówiła występu w Polsce. Nikt nie chce kolejnego skandalu – cytuje swojego informatora Pudelek. Serwis donosi, że stacja jest gotowa przeznaczyć na koncert nawet milion dolarów, czyli ok. 4,5 mln złotych.

Czy w sobotę w Zakopanem zobaczymy The Black Eyed Peas?

Polecane

Share This