TVP nie wsparła Sary James? Stacja wydała oświadczenie w sprawie doniesień


2021.12.19

opublikował:

TVP nie wsparła Sary James? Stacja wydała oświadczenie w sprawie doniesień

fot. Dawid Ziemba

Sara James wystąpiła dziś w konkursie Eurowizji Junior, zajmując znakomitą drugą pozycję i ustępując zwyciężczyni z Armenii zaledwie sześcioma punktami. Wokalistka była więc niezwykle bliska tego, by dołączyć do laureatek konkursu Roksany Węgiel i Viki Gabor. Tuż przed finałem w mediach pojawiły się niepokojące informacje, jakoby reprezentantka Polski przygotowując się do występu nie mogła liczyć na pomoc przedstawicieli Telewizji Polskiej.

Na kilka dni przed wielkim finałem Eurowizji Junior 2021, podczas prób we francuskiej arenie oraz aklimatyzowania się w przytłaczającej atmosferze, Sara nie mogła liczyć na wsparcie ze strony reżysera Konrada Smugi ani innych pracowników TVP. Oprócz rodziców 14-latce towarzyszą jedynie występujący z nią na scenie tancerze ze studia Agustina Egurroli, czym pochwaliła się, wstawiając wspólne zdjęcie na swój Instagram — informację o takiej treści przekazał w tym tygodniu Pudelek. Telewizja Polska ustosunkowała się do niej dopiero dziś, publikując na kilka godzin przed finałem oświadczenie, w którym zapewnia, że jej ekipa była obecna z Sarą w Paryżu.

TVP informuje, że reprezentantkę Polski wspiera w Paryżu delegacja z TVP, która liczy kilkanaście osób, podobnie jest w przypadku reprezentantów innych krajów. Jednocześnie Telewizja Polska informuje, że reżyser Konrad Smuga będzie obecny podczas występu – zapewniła stacja.

Polecane

Share This