TVP pyta Trzaskowskiego, dlaczego jego syn nie był u I komunii. W odpowiedzi Skiba pyta o syna Kaczyńskiego


2020.06.01

opublikował:

TVP pyta Trzaskowskiego, dlaczego jego syn nie był u I komunii. W odpowiedzi Skiba pyta o syna Kaczyńskiego

foto: Karol Makurat / tarakum.pl

Telewizja Polska kontynuuje kampanię wymierzoną w Rafała Trzaskowskiego. Tym razem publiczny nadawca atakuje kandydata na prezydenta, używając do tego jego dziecka. Podczas piątkowej konferencji prasowej w Nowym Tomyślu dziennikarz TVP zapytał Trzaskowskiego, dlaczego jego syn nie poszedł do I komunii świętej.

Moja córka była u I komunii świętej, ale syn rzeczywiście nie był. Proszę, żebyśmy traktowali się poważnie. Darzę Kościół oraz tradycję wielkim szacunkiem i prosiłbym, by nie sugerować czegokolwiek innego – odpowiedział przeciwnik Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich.

Do kuriozalnej sytuacji odniósł się Krzysztof Skiba, wyśmiewając atak TVP na Rafała Trzaskowskiego, a przy okazji także atakując prezesa Prawa i Sprawiedliwości.

Są już pierwsze haki na Trzaskowskiego. Pracownik TVP Info zapytał dlaczego syn kandydata na prezydenta nie poszedł do komunii. To rzeczywiście poważna wpadka. Skoro już tak głęboko grzebiemy w życiorysach, że czepiamy się dzieci, to może warto też zapytać dlaczego syn Prezesa Kaczyńskiego nie był nawet ochrzczony? 🙂 – komentuje na facebookowym profilu Skiba.

Kilkanaście godzin później artysta opublikował u siebie inny post, w którym ponownie atakuje Jarosława Kaczyńskiego, wyśmiewając jego wzrost.

PiS już gotowy do wylotu w kosmos. W magazynie na Nowogrodzkiej czekają skafandry. Ciekawe dla kogo jest ten służbowy strój z prawej? – zastanawia się Skiba.

Polecane


Share This