TVP znalazło już następczynię Margaret w „The Voice of Poland”?


2020.06.04

opublikował:

TVP znalazło już następczynię Margaret w „The Voice of Poland”?

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

Wiemy już, że Margaret nie powróci na trenersko-jurorski fotel w nowej edycji The Voice Of Poland. – Kocham The Voice of Poland. No, ale jest w TVP, więc sobie odpuszczęnapisała Margaret w internetowej rozmowie z fanami. Stacja zareagowała na tę wypowiedź oświadczeniem, w którym informowała, że artystka nie otrzymała propozycji udziału w szykowanej na jesień odsłonie show.

Sprawdź też: “Jak już skończą się te złe dni, to wyskoczę jak akcje Netflix” – Natalia Szroeder i jej szesnastka prosto z kuchni

TVP informuje, że w celu zapewnienia jak największej atrakcyjności formatu skład ten jest modyfikowany co sezon. Udział pani Margaret nie był planowany w najnowszej edycji „VoP”. Pełna lista członków jury zostanie podana w najbliższym czasie – mogliśmy przeczytać w komunikacie.

Kto zastąpi Margaret? Na oficjalny komunikat w tej sprawie musimy jeszcze poczekać, ale Super Express sugeruje, że w zajmowanym przez nią fotelu usiądzie Natalia Szroeder. Byłby to zaskakujący transfer, ponieważ wokalistka była prowadzącą przerwanego przez pandemię koronawirusa show Polsatu „The Four. Bitwa o sławę”. Stacja zapowiedziała kontynuację tego formatu. Czyżby miało zabraknąć w nim Natalii?

Polecane


Share This