Twenty One Pilots prezentują „My Blood”


2018.08.29

opublikował:

Twenty One Pilots prezentują „My Blood”

foto: mat. pras.

Nagrodzony Grammy amerykański duet Twenty One Pilots ujawnił singlową piosenkę „My Blood”. Utwór jest zapowiedzią piątego albumu Tylera Josepha i Josha Duna, zatytułowanego „Trench”. Płyta będzie mieć premierę 5 października 2018 roku.

To już czwarta piosenka z „Trench”, jaką opublikowali Tyler i Josh. Wcześniej poznaliśmy „Jumpsuit”, „Nico And The Niners” oraz „Levitate”. Wideoklipy do nich stworzył sprawdzony współpracownik Twenty One Pilots Andrew Donoho.

Najwięksi fani będą mieli szansę przedpremierowo usłyszeć kawałki z najnowszej płyty na ekskluzywnym koncercie zespołu w Londynie 12 września w O2 Academy Brixton.

Twenty One Pilots będą promować album „Trench” na światowej trasie koncertowej. Tyler Joseph i Josh Dun podczas „The Bandito Tour” odwiedzą również Polskę. 15 lutego 2019 roku zagrają koncert w łódzkiej Atlas Arenie. Bilety na ten koncert są już wyprzedane.

Płyta „Trench” będzie następczynią kapitalnej „Blurryface”, która wspięła się na szczyt Billboardu i pokryła się w USA potrójną platyną. Z niej pochodzą singlowe przeboje „Tear In My Heart”, „Ride” oraz siedmiokrotnie platynowy „Stressed Out”. Teledysk do ostatniej z piosenek obejrzano na YouTubie ponad 1,4 mld razy! Za utwór „Stressed Out” Tyler i Josh odebrali w 2017 roku nagrodę Grammy.

 

Polecane

Share This