Twiggy Ramirez z Marilyn Manson oskarżony o gwałt


2017.10.23

opublikował:

Twiggy Ramirez z Marilyn Manson oskarżony o gwałt

foto: mat. pras.

Wokalistka Jack Off Jill Jesicka Addams opublikowała na swoim facebookowym profilu post, w którym oskarża Twiggy’ego Ramireza, basistę Marilyn Manson o Gwałt. Jesicka opowiedziała historię, której początki się sięgają lat 90.. Adams poznała Jeordiego White’a (prawdziwe personalia Twiggy’ego), kiedy miała 18 lat. Muzycy szybko zostali parą i zamieszkali wspólnie ze swoim przyjacielem Petem. – Był miłym gościem, traktował mnie jak młodszą siostrę i często bronił przed Jeordiem, gdy ten tracił nad sobą panowanie – pisze Jessicka.

Według relacji Addams jej stosunki z Twiggym z czasem zaczęły się psuć za sprawą jego wybuchowego charakteru, który niejednokrotnie przedadzał się w agresję. Artystka opisuje dramatyczną sytuację, która miała miejsce po zakończeniu Self Destruct Tour, wspólnej trasy Nine Inch Nails i Marilyn Manson. Kiedy we wrześniu 1996 roku Ramirez wrócił z tournee, miał zgwałcić swoją partnerkę.

Jessicka pisze, że miała świadomość, że Twiggy ją zdradza i że para pokłóciła się o to. O tym, co wydarzyło się później Addams pisze w następujących słowach: – Rzucił mnie na podłogą zaciskając rękę na mojej szyi. Powiedziałam „NIE”. Powiedziałam to na tyle głośno, że Pete wbiegł do pokoju i uratował mnie przed nim. Ale zostałam zgwałcona. Zostałam zgwałcona przez kogoś, kogo myślałam, że kocham.

Dlaczego wokalistka Jack Off Jill milczała przez 20 lat? – W 1997 roku moja wytwórnia dała mi do zrozumienia, że jeśli opowiem publicznie swoją historię, to bardzo prawdopodobne, że moja grupa Jack Off Jill zostanie zablokowana przez promotorów, prezenterów radiowych i inne zespoły oraz ich managerów. Ostrzegli mnie również, że możemy stracić kontrakt (który sami z nami podpisali) i że nie zostaniemy poważnie potraktowane w zdominowanym przez mężczyzn muzycznym świecie. Wytwórnia bała się, że wielka machina stojąca za Marilyn Manson zniszczy nie tylko nasz zespół, ale też mnie – wyjaśniła Jessica Addams.

Twiggy Ramirez był członkiem Marilyn Manson w latach 1993-2002. Po rozstaniu z grupą przez moment grał w Mondo Generator Nicka Oliveriego, następnie dołączył do A Perfect Circle, a później grał z Nine Inch Nails. Twiggy był również jednym z kandydatów do schedy po Jasonie Newstedzie w Metallice, ale ostatecznie miejsce w składzie przypadło Robertowi Trujillo z Suicidal Tendencies i Infecious Grooves. Od 2008 roku Ramirez ponownie jest członkiem zespołu Mansona.

 

Polecane

Share This