Twoja Twarz Brzmi Znajomo: polska gwiazda pop jako Rihanna

"Klejenie maski trwało sześć godzin".


2019.09.08

opublikował:

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: polska gwiazda pop jako Rihanna

fot. mat. pras.

Wczoraj wieczorem telewizja Polsat wyemitowała pierwszy odcinek nowego, dwunastego już sezonu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W obsadzie najnowszej serii znajdują się m.in. Łukasz Zagrobelny, Jeremi Sikorski, Emilia Komarnicka-Klynstra, Robert Koszucki czy Ewelina Lisowska. To właśnie autorka „T-Shirtu” wcieliła się wczoraj w rolę Rihanny, wykonując na żywo „Love On The Brain”. Choć występ Eweliny porwał jurorów, finalnie wokalistka musiała uznać wyższość Roberta Koszuckiego, który za swoje wykonanie „Hej wy” Korteza zgarnął 10 tys. PLN.

Praca tutaj jest bardzo ciężka. Samo klejenie maski trwa sześć godzin, dlatego trzeba naprawdę uzbroić się w cierpliwość. (…) Jest też dobra zabawa, ale ja staram się przede wszystkim wyciągnąć z tego jak najwięcej lekcji. Cieszę się, że mamy zajęcia wokalne, że mogę rozwijać swoje umiejętności i wcielając się w kolejne postaci uczyć się czegoś nowego – mówiła w trakcie prac nad jednym z odcinków Ewelina Lisowska.

Poniżej znajdziecie fragment wczorajszego występu artystki. Całość jest dostępna tutaj. W kolejnym programie wokalistka wcieli się w Korę.

Polecane